Архімандрит Онуфрій співслужив митрополиту Димитрію за Божественною Літургією у неділю про блудного сина

28 лютого 2021 року Божого (15 лютого ст.ст.), у неділю про блудного сина, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда) співслужив Високопреосвященному митрополиту Львівському і Сокальському Димитрію за Божественною Літургією святителя Іоана Золотоустого у кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці м. Львова.

Його Високопреосвященству також співслужили і молилися за богослужінням проректор Львівської православної богословської академії протоієрей Михаїл Сивак, настоятель Свято-Володимирського храму на Сихові протоієрей Олег Грициняк, настоятель Свято-Покровського храму с. Родатичі протоієрей Мирослав Мартиник та соборне духовенство.

На малому вході за Божественною Літургією Високопреосвященний митрополит Димитрій урочисто нагородив настоятеля Свято-Покровського храму с. Родатичі протоієрея Мирослава Мартиника черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з оздобами.

Під час Літургії Високопреосвященний митрополит Димитрій після попереднього постригу у чтеці та іподияконської хіротесії рукопоклав у сан диякона випускника Рівненської Духовної Семінарії Івана Грициняка, який тривалий час ніс послух у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі.

З цієї нагоди намісник, братія та клір приєднуються до виголосів «Аксіос!», які лунали за богослужінням, щиро вітають о. Мирослава з отриманням чергової заслуженої церковної нагороди, а новопоставленого отця Івана з дияконською хіротонією, бажаючи їм плідного служіння на ниві Христовій!

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах